Açık Alanlarda Timfog Sisleme Sistemleri

Açık alanlarda timfog sistemi ortamın serinletilmesini sağlar. Spor alanları, kafe bar restaurantlar, pazar yerleri, konser, gösteri ve diğer amaçlı sosyal toplantı alanları gibi yerlerde serinlemek, görsel efektler ve çeşitli eğlence amaçlı oyunlar oluşturmak için kullanılmaktadır.

Timfog sistemleri özel tasarımlara adapte edilebilen modüler yapısı ve timfog mühendislerinin deneyimi ile her türlü uygulama için gerekli tasarımlara imkan vermektedir.


Timfog Fanları

Atlantis Serinleticileri

Maya Fanı

Lidya Serinleticileri

Poseidon
SPOR ALANLARI

Timfog sistemleri spor alanlarında oyuncuların ve seyircilerin serinlemesi amacı için kullanıldığı gibi çim alanların bakımında da kullanılabilir. Büyük fanların önüne konulan timfog çemberleri ile elde edilen serin ve nemli hava çim alan üzerinde dolaştırılarak çim alanın havalandırılması ve nemlendirilmesi sağlanır. Özellikle aşırı sıcaklarda çimlerin bozulması niteliklerini kaybetmesinin önüne geçebilmek için çok etkili bir yöntem olan timfog fanlı sistemler, golf ve futbol sahaları için önemli bir bakım olanağı sunmaktadır.

Spor alanlarında oyuncuların ve seyircilerin serinlemesi için timfog fanlı serinleticileri kullanılmaktadır. Amaca ve spor alanının yapısına göre özel tasarımlar yapılabilindiği gibi Lidya ve Atlantis adlı mobil timfog seriletme fanları esnek kullanım olanakları sunmaktadır.


KAFE BAR RESTAURANTLAR

Timfog sistemleri kafe bar ve restaurantlarda serinletme amaçlı kullanılmaktadır. Timfog serinletme fanları ile mekanın özelliklerine uygun tasarımlar yapılabildiği gibi lidya ve atlantis mobil timfog serinletme fanları ile kullanıcının amacına uygun esnek kullanım olanakları sağlanabilmektedir.


SOSYAL KULLANIM ALANLARI

Timfog sistemleri pazar yerleri, konser ve çeşitli amaçlı toplantı alanlarında serinleme amaçlı kullanılmaktadır. Timfog sistemleri ile mekanın özelliklerine göre özel tasarımlar ile sisleme ağları ve sirkülasyon ve emiş fanları kullanılarak sistemler oluşturulabilir. Ayrıca lidya ve atlantis mobil timfog fanları ile de esnek kullanım olanakları sunulmaktadır.


EFEKT OLUŞTURMA

Değişik amaçlar için görsel efekt oluşturma için de timfog sistemleri kullanılmaktadır. Duman ve sis efekti timfog sistemleri ile her buyutda oluşturulabilir. Ayrıca eğlence amaçlı çeşitli efektler hayal gücü ile sınırlı şekilde oluşturulabilir.